Naujienos

 < 1 2 3 4 > 
Nuo vasario 25 dienos Vilniaus Knygų mugėje

Nuo vasario 25 dienos Vilniaus Knygų mugėje

Ledi ir džentelmenai,

mudu su Sauliumi Petreikiu per kelias savaites akustiškai įrašėme keletą dainų. Mūsų bičiulis, ypatingų talentų žmogus Žygimantas Amelynas sukūrė viršelį. Pagalvojome, kodėl gi neišleidus albumo? Taip gimė "Tarp juodų ir baltų debesų", kurį (o kartu ir anksčiau išėjusią eilių knygą "Takas į tylą" su CD "Lietaus kambarys", Sauliaus albumą "Lowlands" ir dar kitus leidinus) galėsite įsigyti mūsų asmeniniame stende Knygų mugės Muzikos salėje vasario 25-28 dienomis. Gyvensime ten nuo ryto iki vakaro - galėsime bendrauti, šnekučiuotis, dalintis mintimis, maistu, gėrimais etc. LABAI LAUKIAME JŪSŲ!!!

daugiau >>

Iš veidrodžio, už

Iš veidrodžio, už

Pasirodė. Mūsų gero draugo, grupės garbės nario, "Budėjimo" autoriaus (O, ŠIS EILĖRAŠTIS PAGALIAU KNYGOJE!!!) Vytauto Stankaus naujausias kūdikis - eilėraščių knyga "Iš veidrodžio, už". Ieškokite knygynuose. Patarimas: pigiausia ir paprasčiausia rasti Rašytojų sąjungos knygynėlyje. 

Knyga leidykloje ČIA

daugiau >>

Apžvalgos ir recenzijos

Apžvalgos ir recenzijos

Tikiuosi visi žinote apie kiekvieną šeštadienį Bernardinuose pasirodančias vertų aprašyti muzikos grupių, kūrėjų, reiškinių apžvalgas? :) 
1 
2
3
4

daugiau >>


Dar kelios dainos

Dar pora gabaliukų iš koncerto Kaune. Kokybė iš pulto, ne tai, kas buvo salėje, bet visgi gera prisiminti  Iki susimatymo šiandien "Tamstoje"!!!

https://soundcloud.com/domantas-razauskas/3000-gyvai
https://soundcloud.com/domantas-razauskas/kaip-diena-ir-naktis-gyvai

daugiau >>

 < 1 2 3 4 > 

Domantas Razauskas © 2009 Visos teises saugomos.