Naujienos

‹ Pirmas  < 1 2 3 4 > 
Džiaugsmingos ramybės visiems!!!

Džiaugsmingos ramybės visiems!!!

Mielieji, visa visa Grupė, visi žmonės, dirbantys ir kuriantys kartu linki jums pačių gražiausių Švenčių, daug džiaugsmingos ramybės ir siunčia ta proga dainą, puikiai tinkančią šiam metui. Tai tik ką per koncertą Kauno Žalgirio arenoje naujai suskambėjęs "Budėjimas". Netrukus pažadame daugiau šio koncerto įrašų.

Tikimės susitikti 27 dieną Vilniuje, klube "Tamsta" arba 29 dieną Palangoje "Ramybėje". Gavę gerų žmonių paramą, nuo sausio pradedame pasiruošimą įrašams ir vasario bei kovo mėnesiais lindėsime studijoje su visa grupe ir kviestiniais muzikantais. Tuo metu rimtesnių viešų pasirodymų nebus. 

Ačiū Jums už kantrybę ir palaikymą! 

https://soundcloud.com/domantas-razauskas/budejimas-gyvai

daugiau >>

Kokybiška albumo "9 Aitvarai" įrašo versija

Mielieji, pagaliau atsirado viena iš kelių originalių pačio pirmojo albumo "9 Aitvarai" kopijų. Už tai ačių Egle Stundis. Ta proga, senieji nekokybiški įrašai platformoje "Soundcloud" pakeisti kokybiškais mp3 (320 kbps) ripais. Yra galimybė norintiems gauti ir wav formatą.

Jei anksčiau siuntėtės nekokybiškus įrašus iš "Soundcloud", ištrinkite juos ir atsisiųskite iš kokybiškus iš naujo. https://soundcloud.com/domantas-razauskas/sets/9-aitvarai

Už kelių savaičių įrašai turėtų pasirodyti ir "Spotify" bei "Grooveshark" platformose. 

daugiau >>

Nuotraukų gausybė - mūsų FB profilyje

Primename, kad nuotraukas ir įspūdžius iš mūsų naujausių koncertų galite rasti Grupės "Facebook" profilyje Č I A. Netrukus kai kurios nuotraukos suguls ir į svetainę. 

daugiau >>

Knyga

Knyga "Dzeno istorijos" jau visoje Lietuvoje

Jei norite knygą "Dzeno istorijos" įsigyti internetu, pigiausiai tai galite padaryti Č I A.

Šiek tiek brangiau tai galite padaryti Č I A.

O jei norite įsigyti knygyne, ieškokite jos visuose didžiuosiuose knygynyose visoje Lietuvoje. Jei iškils klausimų, maloniai prašome kreiptis į DOMINICUS LITUANUS ir jums bus atsakyta!

Mu. 

daugiau >>

Interviu knygą pasitinkant

Interviu knygą pasitinkant

Šviežias keistas interviu apie nenusakomus dalykus. Prašom nežiūrėti labai rimtai. Bent jau taip rimtai, kaip klausiantysis.

SPAUSTI SPAUSTI SPAUSTI 

daugiau >>

‹ Pirmas  < 1 2 3 4 > 

Domantas Razauskas © 2009 Visos teises saugomos.