Naujienos

 1 2 3 >  Paskutinis ›
Visa mūsų muzika nemokamai PAKARTOT.LT platformoje!

Visa mūsų muzika nemokamai PAKARTOT.LT platformoje!

Dėmesio, primename, kad Lietuvoje yra savas "Spotify" ir jis vadinasi "Pakartot". Ten galite visiškai nemokamai klausyti kone visą lietuvišką muziką ir už tai jos atlikėjams kapsi centai. Be to, "Pakartot" turi ir savo aplikacijas mobiliems įrenginiams. Nuo šiol VISI mūsų albumai yra viešai, legaliai prieinami jūsų klausymui! Tiesiog spustelėkite šią nuorodą:

https://www.pakartot.lt/alias/domantas-razauskas 

daugiau >>

DR pradeda autorinę radijo laidą!

DR pradeda autorinę radijo laidą!

Jau daugybę šeštadienių "spaminu" savo apžvalgomis Bernardinuose. Nuo šios savaitės pradėsiu įkyrėti dar labiau, nes... pradedu vesti savo laidą LRT radijo pagrindinėje programoje!!! Kiekvieną šeštadienį 12:10 kviečiu jus klausytis laidos PAKARTOT!, kurios metu kalbinsiu pačius įvairiausius su muzika susijusius įdomius žmones pačiomis įvairiausiomis temomis. Taip pat grosiu lietuvišką muziką, kurią manau esant gera. Jei laidos nespėjate paklausyti tiesiogiai, ją visada galite rasti LRT mediatekoje

daugiau >>


Nuo vasario 25 dienos Vilniaus Knygų mugėje

Nuo vasario 25 dienos Vilniaus Knygų mugėje

Ledi ir džentelmenai,

mudu su Sauliumi Petreikiu per kelias savaites akustiškai įrašėme keletą dainų. Mūsų bičiulis, ypatingų talentų žmogus Žygimantas Amelynas sukūrė viršelį. Pagalvojome, kodėl gi neišleidus albumo? Taip gimė "Tarp juodų ir baltų debesų", kurį (o kartu ir anksčiau išėjusią eilių knygą "Takas į tylą" su CD "Lietaus kambarys", Sauliaus albumą "Lowlands" ir dar kitus leidinus) galėsite įsigyti mūsų asmeniniame stende Knygų mugės Muzikos salėje vasario 25-28 dienomis. Gyvensime ten nuo ryto iki vakaro - galėsime bendrauti, šnekučiuotis, dalintis mintimis, maistu, gėrimais etc. LABAI LAUKIAME JŪSŲ!!!

daugiau >>

Iš veidrodžio, už

Iš veidrodžio, už

Pasirodė. Mūsų gero draugo, grupės garbės nario, "Budėjimo" autoriaus (O, ŠIS EILĖRAŠTIS PAGALIAU KNYGOJE!!!) Vytauto Stankaus naujausias kūdikis - eilėraščių knyga "Iš veidrodžio, už". Ieškokite knygynuose. Patarimas: pigiausia ir paprasčiausia rasti Rašytojų sąjungos knygynėlyje. 

Knyga leidykloje ČIA

daugiau >>

 1 2 3 >  Paskutinis ›

Domantas Razauskas © 2009 Visos teises saugomos.