Koncertai

 1 2 > 
DIDYSIS VASAROS KONCERTAS SU SVEČIAIS!!!

DIDYSIS VASAROS KONCERTAS SU SVEČIAIS!!!

Visa grupė. Saulius ir Donatas Petreikiai. Varinių pučiamųjų kvintetas. Baltasis Kiras. G&G Sindikatas. Gintas Gascevičius (BIX). Slaptas svečias DJ Bosas. Ir dar daugiau!!! Reggae, dub ir užkalbėjimai 08.07 VILNIUJE VASAROS TERASOJE!!! Regis. Tai. Tu. Visa informacija >>> Č I A

daugiau >>

Artėjantys akustiniai pasirodymai

Artėjantys pasirodymai:

 

07.26 TAURAGĖ Visa grupė. Daugiau informacijos >>> Č I A

08.09 VILNIUS Vasaros terasa. REGIS. TAI. TU. Didysis koncertas su GnG Sindikatu, Baltuoju Kiru, Gintu Gascevičiumi, DJ Bosu, broliais Petreikiais, pučiamųjų kvitentu ir kitais! Daugiau informacijos >>> Č I A

08.16 ANYKŠČIAI Purpurinis vakaras. Su S.Petreikiu ir styginių kvartetu. Daugiau info >>> Č I A

08.22 KLAIPĖDA Akustinis. Pauzės kiemas. 

daugiau >>

Kaip įsigyti mūsų naujus albumus?

Kaip įsigyti mūsų naujus albumus?

Bičiuliai, jei kam per mugę nepavyko gauti mūsų naujo CD "Vos Vos", ar naujai perleistų "Rodyklių", mielai jį ar juos išsiųsiu jums paštu į bet kur. Tiesiog parašykite vosvos.uzsakymas@gmail.com ;)

 

Jei kam pakanka skaitmenos, turėkite galvoje, kad tiesiogiai muzikantus galite paremti įsigydami mp3 / FLAC / Wav per platformą bandcamp. Domantasrazauskas.bandcamp.com. Abu albumai taip pat yra visose "strymingo" platformose (Spotify, iTunes, Deezer etc). Geros visiems savaitės ;) Bent #vosvos ;) 

daugiau >>

Išgirsk naują albumą!

Išgirsk naują albumą!

Naujas albumas? TAIP!!! O kas jame bus? ŠTAI KAS!!! Kur jį bus galima klausyti? Spotify, Deezer, iTunes, GooglePlay, Pakartot, Bandcamp. Klausykitės ir dalinkitės. Premjera 02.22. "Muzikos salėje" Kada "Muzikos salėje" būsime savo asmeniniame stende? VISOMIS DIENOMIS NUO RYTO IKI VAKARO! Ar bus perleistos "Rodyklės"? Taip. Ir dar daugiau! 

SPAUSK ČIA      18.02.22   18.02.22   18.02.22  

daugiau >>

Naujas albumas jau 02.22!!! Pristatome dainą iš jo

Naujas albumas jau 02.22!!! Pristatome dainą iš jo

Daug kas iš jūsų per koncertus dažnai prašote dainos "RAGANŲ KRAUJO". Šis bliuzas niekada nebuvo įrašytas. Jis niekada neskambėjo taip, kaip aš jį girdėjau kurdamas prieš daugelį metų. Iki dabar. Dabar pirmą kartą "RAGANŲ KRAUJO" suskambo taip, kaip visada svajojau. Ir jis pateko į mūsų būsimą radikalaus bliuzo albumą "VOS VOS", kuris pasirodys vasario mėnesį visur, kur tik įmanoma! Skleiskite šią žinią, dalinkitės, mums tai labai svarbu!

 

SPAUSKITE ČIA >>> RAGANŲ KRAUJO 

daugiau >>

 1 2 > 

Domantas Razauskas © 2009 Visos teises saugomos.