Koncertai

 1 2 > 
Artėjantys akustiniai pasirodymai

Artėjantys pasirodymai:

 


01.10 Akustinis Vilniuje. Klube "Kas Kas"

02.02 Kauno kultūros centras. Su Sauliumi Petreikiu ir styginių kvartetu. 
03.24 Vilnius. Šv. Kotrynos bažnyčia. 

daugiau >>

Kaip įsigyti mūsų naujus albumus?

Kaip įsigyti mūsų naujus albumus?

Bičiuliai, jei kam per mugę nepavyko gauti mūsų naujo CD "Vos Vos", ar naujai perleistų "Rodyklių", mielai jį ar juos išsiųsiu jums paštu į bet kur. Tiesiog parašykite vosvos.uzsakymas@gmail.com ;)

 

Jei kam pakanka skaitmenos, turėkite galvoje, kad tiesiogiai muzikantus galite paremti įsigydami mp3 / FLAC / Wav per platformą bandcamp. Domantasrazauskas.bandcamp.com. Abu albumai taip pat yra visose "strymingo" platformose (Spotify, iTunes, Deezer etc). Geros visiems savaitės ;) Bent #vosvos ;) 

daugiau >>

Išgirsk naują albumą!

Išgirsk naują albumą!

Naujas albumas? TAIP!!! O kas jame bus? ŠTAI KAS!!! Kur jį bus galima klausyti? Spotify, Deezer, iTunes, GooglePlay, Pakartot, Bandcamp. Klausykitės ir dalinkitės. Premjera 02.22. "Muzikos salėje" Kada "Muzikos salėje" būsime savo asmeniniame stende? VISOMIS DIENOMIS NUO RYTO IKI VAKARO! Ar bus perleistos "Rodyklės"? Taip. Ir dar daugiau! 

SPAUSK ČIA      18.02.22   18.02.22   18.02.22  

daugiau >>

Naujas albumas jau 02.22!!! Pristatome dainą iš jo

Naujas albumas jau 02.22!!! Pristatome dainą iš jo

Daug kas iš jūsų per koncertus dažnai prašote dainos "RAGANŲ KRAUJO". Šis bliuzas niekada nebuvo įrašytas. Jis niekada neskambėjo taip, kaip aš jį girdėjau kurdamas prieš daugelį metų. Iki dabar. Dabar pirmą kartą "RAGANŲ KRAUJO" suskambo taip, kaip visada svajojau. Ir jis pateko į mūsų būsimą radikalaus bliuzo albumą "VOS VOS", kuris pasirodys vasario mėnesį visur, kur tik įmanoma! Skleiskite šią žinią, dalinkitės, mums tai labai svarbu!

 

SPAUSKITE ČIA >>> RAGANŲ KRAUJO 

daugiau >>

Visa mūsų muzika nemokamai PAKARTOT.LT platformoje!

Visa mūsų muzika nemokamai PAKARTOT.LT platformoje!

Dėmesio, primename, kad Lietuvoje yra savas "Spotify" ir jis vadinasi "Pakartot". Ten galite visiškai nemokamai klausyti kone visą lietuvišką muziką ir už tai jos atlikėjams kapsi centai. Be to, "Pakartot" turi ir savo aplikacijas mobiliems įrenginiams. Nuo šiol VISI mūsų albumai yra viešai, legaliai prieinami jūsų klausymui! Tiesiog spustelėkite šią nuorodą: https://www.pakartot.lt/alias/domantas-razauskas 

daugiau >>

 1 2 > 

Domantas Razauskas © 2009 Visos teises saugomos.